Już w najbliższy piątek fani Don’t Starve, kultowej przygodówki, będą mogli stać się właścicielami wydania pudełkowego w wersji na PS4 lub XONE. Co ważne w edycji Mega Pack, oprócz wszystkich dodatków, znajdziemy także wyjątkową naklejkę na kontroler.
Bez wątpienia Don’t Starve do najmłodszych nie należy ale trzeba pamiętać, że z tego typu grami czas obchodzi się znacznie łagodniej. To co najważniejsze, czyli wyjątkowa przygoda i rozgrywka zapewniająca masę frajdy, nadal cieszy tak samo jak w dniu premiery. Warto więc przypomnieć sobie tytuł przy okazji premiery wydania pudełkowego Don’t Starve Maga Pack. Tym bardziej, że w zestawie otrzymamy nie tylko wszystkie dodatki, czyli Reign of Giants, Shipwrecked oraz Don’t Starve Together (tryb kooperacji na dzielonym ekranie), ale także wyjątkową naklejkę na kontroler.
W Don’t Starve gracze trafiają do tajemniczej krainy przepełnionej magią i nauką. Ich zadaniem jest nauka rządzących światem reguł, zbieranie surowców, budowanie obiektów oraz narzędzi a przede wszystkim przetrwanie. Produkcja studia Klei Entertainment wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem i rewelacyjną rozgrywką łączącą elementy survivalu, craftingu, oraz RPG.
Don’t Starve Mega Pack będzie dostępny w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One od 20 kwietnia. Polecamy.
Źródło: Wydawnictwo Techland


















